Nukalkinimo filtro ROOS/AMK-10E programavimas

efiltrai jau prieš kelis metus įsigijau ROOS_AMK_10E nukalkinimo filtrą. Viskas su juo buvo gerai, o ir su įmone, kiek reikalų turėjau, esu jais patenkintas, tiek parduodant buvo malonūs, tiek ir servisas geras, bet po ilgesnio elektros dingimo buvo nusimušęs laikrodis, nustatinėdamas jį įlindau į meniu ir numušiau visas programas. Taigi, kad jas atstatyti, reikėjo žinoti kokias reikšmes reikia nurodinėti, o šių parametrų niekur neradau. Teko kviesti servisą, kad atstatytų visus nustatymus, nors prireikus kelis kartus dėl nustatymų pakeitimo, buvau pakonsultuotas ir telefonu (montavau pats ir prie naujai įsigyto filtro, pajungiau ankščiau įsigyto nugeležinimo filtro orapūtės kompresorių).

Montavausi savom jėgomis, pajungiau taip, kad į virtuvę atbėgtų vanduo nepraėjęs minkštinimo filtro, kad gėrimui būtų naudojamas chemiškai neapdorotas vanduo. Teigiama, kad po minkštinimo filtro, vandenyje labai padaugėja natrio, kas nėra sveika.

Mano filtras sukomplektuotas su Automatinių vožtuvų valdymo “galvute“ Clack WS1EI.

Vis tik, šie programavimo nustatymai gali būti individualūs, šiek tiek keičiasi reikšmės nuo esamo kalkių vandenyje kiekio, tad visi šie įrašai daugiau dėl savęs, kad rasčiau prireikus ir nereikėtų vėl kviesti serviso, bet gal ir daugiau kam pagelbės. Vis tik su šiais nustatymais vandenį minkštindavo silpnokai, druskų maišo gal pusmečiui užtekdavo, tad pasiskambinęs pakoregavau nustatymus, kad dažniau atsiplautų, intensyviau minkštintų. Nustatymų pakeitimus įrašysiu pastabose.

Laikrodis nustatomas ilgiau paspaudus trikampiuką su smaigaliu nukreiptu žemyn.

Įrenginio filtravimo režimas nustatomas vienu metu nuspaudus mygtuką “Next“ ir trikampiuką su smaigaliu nukreiptu žemyn.

Veiksmo Nr. spaudžiamas mygtukas reikšmės, kurios turi būti pastabos
1. Next ir trikampis žemyn Softening Kategoriškai negalima keisti nustatymų, nes pakeitus nusimuša visi nustatymai, bandydamas pažiūrėti reikšmes paspaudžiau trikampiuką ir numušiau visus žemiau išvardintus nustatymus. Todėl mano vėliau užfiksuotos reikšmės jau buvo neteisingos. Softening reiškia kad galvutė dirba su minkštinimo filtrais, dar kita reikšmė rodo, kad gali dirbti nugeležinimo režimu tad čia toliau nesigilinau.
2. Next dn
3. Next PoSr
4. Next 1 back wash 3 min – siekiant padidinti minkštinimo intensyvumą pasidomėjo ar čia mažasis filtras, atsakius, kad taip sakė nieko nekeisti
5. Next 2 dn/35
6. Next 3 1min
7. Next 4 3min – siekiant padidinti minkštinimo intensyvumą pasidomėjo ar 4 ir 2, atsakiau, kad 4 ir 3, sako viskas gerai.
8. Next 5kg 1.20 fill – siekiant padidinti minkštinimo intensyvumą pasiūlė pakeisti į „5kg 1.40 fill
9. Next 0,56
10. Next AUro
11. Next Regen/on l pas mane ši galvutė paleidžia orapūtės kompresorių nugeležinimo filtrui, todėl “on“
12. Next 200 l Nugeležinimo oro kompresorius sudirba, kai per nukalkinimo filtrą prateka 200 l vandens.
13. Next 1:00 min tiek laiko dirba orapūtės kompresorius

Dar vieni nustatymai pasiekiami vienu metu nuspaudus mygtuką “Next“ ir trikampiuką su smaigaliu nukreiptu aukštyn.

Veiksmo Nr. spaudžiamas mygtukas reikšmės, kurios turi būti pastabos
1. Next ir trikampis aukštyn 320 čia sakė kad buitiniam vartojimui geriau nekaitalioti, aktualu kai filtrai stovi didesniuose objektuose.

Siekant padidinti minkštinimo intensyvumą pasiūlė pakeisti į 350.

2. Next 2:0
3. Next 21 atsiplovimas kas 21 d po paskutinio praplovimo. Čia jeigu praėjo 21 diena, o nustatytas praplovimo litražas dar nesunaudotas.
4. Next 2:30 prasiplovimo laikas. Reiškia bus praplaunama 2:30 val naktį.

Dėl prasiplovimo, minėjo, kad filtras prasiplauna nebūtinai, kada jau išnaudotas visas nustatytas vandens litražas, pagal kurį nustatyti praplovimai. Jei automatika mato, kad per dieną suvartojama daugiau, nei liko litražo iki prasiplovimo, tai prasiplaunama bus ir neišnaudojus viso nustatyto litražo, kad nebūtų taip, kad nuo pusdienio filtras jau nebefiltruoja.

Įrašo “Nukalkinimo filtro ROOS/AMK-10E programavimas” komentarai: 2

  1. o as siandien grizes po savaites atostogu pirma karta pamaciau, kad vanduo kazkoks uzsistovejes, is krano kuri laika bego gelsvas vanduo, kasnors yra susidures su tokiu reikalu?

  2. Pas mane jau stovi trecias oro kopresorius.Du kinietiski vietoje deklaruotu berods 6 BAR pute tik iki 3BAR. Deguonies trukdavo, vanduo buvo geltonas, tuo paciu ir minkstinimo filtra tersdavo. Tikriausiai nusidevejo plastikinis stumuoklis/guminis ziedas. Spjoviau i kiniecius ir nusipirkau naudota Bambi firmos oil free compressor su berods 10l resyveriu. Pajungiau ijungima ne per nugelezinimo valdykla, o tiesiai i 230v su taimeriu, kuris isijungia 3 kartus per savaite. Vanduo jau keleta menesiu vel geras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s