Durų montavimas

Antro aukšto, gyvenamosios zonos duris pirkau lygias, faneruotas. Nusprendžiau, atsisakyti montavimo darbų ir duris susimontavau pats. Pažiūrėjęskelis durų montavimo variantus Youtubėj, nusprendžiau jas montuoti putų pagalba, vėliau sutvirtinant varžtais gręžiamais per staktą į arkos mūrą.

2014-11-29 17.36.43  2014-11-30 21.55.12

Kadangi durų arkos buvo šiek tiek per aukštos, durys buvo parduotos su pagamintais standartinės staktos paaukštinimais. Duris įstatėme į durų arką,  pagal poreikį nupjovus per ilgas šoninių staktų apačias su gulsčiuku pastačius vertikaliai ir su putplasčio atraižomis įtvirtinus duris arkose. Kad putoms besiplečiant stakta neužspaustų varčios, į tarpą tarp staktos ir varčios buvo įdėtos iš medžio išpjautos kaladėlės ir į tarpą tarp staktos ir arkos užpurkšta poliuretaninių putų. Putas naudojau skirtas sienų mūrijimui. Nors šios putos ir brangios, bet jos man paliko labai gerą įspūdį, nes kietėdamos jos plečiasi mažai, tai išlaiko formą beveik tokią pačią kaip ir baigus pūsti, o sukietėjusios yra labai tvirtos. Po dviejų valandų durys jau stovėjo tvirtai, varstėsi puikiai, vertikalumas išliko “nepabėgęs“, papildomą staktos tvirtinimą varžtais į arkos mūrą atmečiau, kaip nereikalingą darbą.

Įrašo “Durų montavimas” komentarai: 2

  1. Kaip suprantu pirkote standartinio dydzio duris, kurias teko kiek pakoreguoti? Ziurint neatrodo, jog buvo sudetinga, vidaus duris turbut teks montuoti su pusbrolio pagalba. O lauko duris gal vis tik verciau uzsisakyti su montavimu?

    • Ne, iš pardavėjo nusipirkau duris, kurias pardavėjo staliai buvo pritaikę mano arkų dydžiui, tad man tereikėjo tik jas pastatyti ir nieko papildomai daryti nereikėjo. Su pusbrolio pagalba manyčiau kad normaliai susimontuosit. Dėl lauko durų, man sumontavo montuotojai, bet nemanau, kad tai neįkandamas darbas ir ne profesionalui, nors lauko durys greičiausiai bus sunkesnės, tad ir montavimas bus sudėtingesnis.

      Ech, eilinė reklama :(.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s